TR  |  ENG

Kampanyalar

2002 yılından bu yana elde etmiş olduğumuz tecrübe ve birikimle müşterilerimize yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ses çözümleri sağlıyoruz. Bu ses çözümleri içerisinde Şirket Vestel Çözümleri, Çağrı Merkezi Çözümleri, Call Shop Çözümleri, IPPBX (ip santraller) ve Bireysel Vestel Çözümleri yer almaktadır.

Numaranızı Vestel Telekom’a taşıyın, Sabit Ücretten Kurtulun

Numaranızı Vestel Telekom’a taşıyın, Sabit Ücretten Kurtulun

Sabit Numaralarını Vestel Telekom’a taşıyan şirketler hatları için sabit ücret ödemek zorunda değil. Siz de sabit numaranızı Vestel Telekom’a taşıyın, sabit ücretten kurtulun sadece konuştuğunuz dakikaların ücretini ödeyin. Kampanyamızdan faydalanmak için info@vesteltelekom.com'ye mail atabilir veya 0 212 912 00 00’ı arayıp kurumsal müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı...
Hastaneler İçin Özel Kampanyalar

Hastaneler İçin Özel Kampanyalar

Sabit Telefon Hizmetini Vestel Telekom’dan alacak hastanelere çok özel tarifeler sunuyoruz. Üstelik gerekli olan ekipmanlar bizden. Hastanelerin poliklinik randevu verimliliğini arttıran ‘’Randevu Hatırlatma Sistemi’’ çözümü konusunda destek sağlıyoruz. Kampanyamızdan faydalanmak için info@vesteltelekom.com ye mail atabilir veya 0 212 912 00 00’ı arayıp kurumsal müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı...
Teknik Destek Veren Firmalara Özel

Teknik Destek Veren Firmalara Özel

Sabit Telefon Hizmetini Vestel Telekom’dan alacak teknik destek veren firmalara çok özel tarifeler sunuyoruz. Üstelik gerekli olan ekipmanlar bizden. Kampanyamızdan faydalanmak için info@vesteltelekom.com ye mail atabilir veya 0 212 912 00 00’ı arayıp kurumsal müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı...