TR

Kurumsal

Faaliyetlerimize 2002 yılında çok şubeli şirketlerin merkez ve şubeleri arasındaki telefon görüşmelerinin ücretsiz yapmasını sağlayan altyapı projeleri gerçekleştirerek başladık.  Süreç içerisinde Türkiye genelinde Alternatif Telekom Hizmeti vermek isteyen işletmelere İnternet Telefonu Servis Sağlayıcı altyapıları kurarak devam ettik.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Faaliyetlerimize 2002 yılında çok şubeli şirketlerin merkez ve şubeleri arasındaki telefon görüşmelerinin ücretsiz yapmasını sağlayan altyapı projeleri gerçekleştirerek başladık. Süreç içerisinde Türkiye genelinde Alternatif Telekom Hizmeti vermek isteyen işletmelere İnternet Telefonu Servis Sağlayıcı altyapıları kurarak devam ettik.

Devamı...
Neden Vestel Telekom?

Neden Vestel Telekom?

Vestel Telekom yeni nesil telekomünikasyon hizmetlerinin verilmesinde görülmemiş avantajlar sunmaktadır. Hesaplı konuşturur, yüksek kalitede konuşturur, yeni nesil ses sistemlerine geçişinizi kolaylaştırır, sesinizi geleceğe taşır.

Devamı...
Misyon & Vİzyon

Misyon & Vİzyon

Hızla gelişmekte olan telekomünikasyon sektöründe doğru ve düşük maliyetli ses çözümleri sunmanın müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturduğunu biliyoruz. Her bir müşterimiz için gerekli olan doğru ses çözümü farklıdır. Vizyonumuz müşteri odaklı yaklaşımla ve her bir müşteriye özel butik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Devamı...